2016 yılında kurulmuş olan Taha Isı Mühendislik, müşterilerinin aklındaki projeyi; bilgi, deneyim, çözümlerde yaratıcılık ve sorumluluk ışığında gerçeğe dönüştürme anlayışında çalışmaktadır. Verilen hizmetlerde, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması amaçlanmaktadır.

Taha Isı Mühendislik, verdiği mühendislik hizmetlerini kaliteli, taahhüt ettiği sürede, ilgili teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel, eksiksiz ve müşteri taleplerini sağlayacak şekilde yapmayı hedef almıştır. Firmamız, yapılanmasını geniş bir yelpaze üzerine kurarak projelerin; fizibilite, tasarım, boyutlandırma, planlama, yönetim ve imalat aşamalarındaki her türlü mühendislik hizmetlerini üstlenebilmeyi amaçlamaktadır.

Taha Isı Mühendislik ile birlikte ISO 9001 kalite sistemi altında mekanik tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat, endüstriyel tesisat, iklimlendirme ve enerji üretim-kojenerasyon tesis montajları konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışmalarımız; projelendirme aşamasından başlayarak uygulama, devreye alma, işletme ve teslim aşamalarının tamamını kapsamaktadır.

Firmamız yönetimi, iş güvenliği ve işçi sağlığını gözeterek, etkin mühendislik anlayışı içeresinde, teknik çözümlerden taviz vermeden iş yapma prensibine sahiptir. Kadromuz içinde yer alan personele de bu doğrultuda çalışmayı aşılamaktadır. Değişen piyasa koşulları ve ilerleyen teknolojiye paralel olarak kendimizi sürekli yenileyerek ilerleyişimizi devam ettirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı, şartnamelere uygun, verimli, ekonomik ve çevre dostu sistemlerin müşterilerimize sunulması bizlere keyif, adımızın da kalite ile özdeşleşmesi gurur vermektedir.